خرید آنلاین فایل{پاورپوینت تحلیل کمانشی دقیق ستونهای الاستیک شامل چند‌ لایه و برش عرضی}

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پاورپوینت تحلیل کمانشی دقیق ستونهای الاستیک شامل چند‌ لایه و برش عرضیپاورپوینت تحلیل کمانشی,پاورپوینت ستون,پاورپوینت ستون های الاستیک,پاورپوینت در مورد ستون
پاورپوینت تحلیل کمانشی دقیق ستونهای الاستیک شامل چند‌ لایه و برش عرضی|42088914|xp

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات21حجم445/238 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت تحلیل کمانشی دقیق ستونهای الاستیک شامل چند‌ لایه و برش عرضی جهت رشته عمران در قالب 21 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

به منظور بررسی کردن تحلیلی تاثیر تنشهای برشی و محوری روی بارهای کمانشی ، تئوری تیر دقیق مطابق هندسه بدون ساده سازی روی معادلات حاکم بکارگرفته شده است . سپس بارها بوسیله تئوری پایداری خطی شده بدست آمده اند. مطالعات پارامتری آنچنان در نظر گرفته شده است که درک اساسی از اثرات تعداد لایه ها ، طول و موقعیت را روی بار کمانشی به ما میدهد .

یکی از مدهای گسیختگی که اغلب در سازه های مرکب لایه‌ای اتفاق می افتد ،لایه لایه شدن است . اولین تلاش در مدلسازی یک تیر متورق ساده با بکار بردن ملاک نرخ آزادسازی انرژی ، پایداری و اثر تورق انجام شد . تیر به 4 ناحیه تقسیم شده بود و شرایط پیوستگی در انتهای لایه‌‌ها بکار برده شده بود . بیشتر تحقیقات اولیه در زمینه تیرهای چندلایه‌ و صفحات بر روشهای عددی متکی بودند .

تاثیر برش عرضی در تئوری‌های لایه‌لایه شدگی به ندرت قابل ملاحظه است ، اگر چه در برگیری برش عرضی میتواند بار کمانشی را برای یک ضریب متناسب با نسبت مدول الاستیسيته به مدول برش کاهش دهد . در مقاله حاضر حل تحليلي دقيق را براي بار كمانشي يك تير متورق نامتقارن چندلايه بدست مي آوريم .

تئوري پايداري خطي شده را بكار مي بريم . معادلات خطي شده را با يك شكل تحليلي دقيق بدون هيچ نيازي به ساده‌سازي معادلات حاكم حل کرديم . سپس بارهاي كمانشي تحليلي دقيق براي تعدادي از شرايط مرزي بدست آمدند . مطالعات پارامتري انجام شده در مقاله حاضر طوري طراحي شده اند كه به ما درك اساسي از تاثيرات تعداد لايه ها ، طول و موقعيت شان روي بار كمانشي ميدهند .

فهرست مطالب
چکیده
مقدمه
مدل
فرمولسازی
معادلات خطی شده
راه حل تحلیلی معادلات خطی شده
شرایط پیوستگی و مرزی
نتایج عددی
مطالعات پارامتری
اثر مدولهای برشی
تاثیر نسبت لاغری
تاثیر تعداد لایه‌‌ها
نتایج


"