خرید آنلاین فایل{311- تحلیل لرزه ای قاب های دو بعدی با جزء قابی ناكشسان دقیق بر پایه روش سختی}

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با 311- تحلیل لرزه ای قاب های دو بعدی با جزء قابی ناكشسان دقیق بر پایه روش سختی
311- تحلیل لرزه ای قاب های دو بعدی با جزء قابی ناكشسان دقیق بر پایه روش سختی|50060451|xp

مشخصات نویسندگان مقاله تحلیل لرزه ای قاب های دو بعدی با جزء قابی ناکشسان دقیق بر پایه روش سختی

احمد شوشتری - استادیار گروه عمران، دانشکده مهندسی، دانشگاه فردوسی مشهد
رضا خواجوی - دانشگاه فردوسی مشهد، مرکز تحقیقات زلزله شناسی


چکیده مقاله:

پژوهشگران الگوسازی عضو قابی ناکشسان را برپایه مومسانی پیشرونده با شیوه های سختی، نرمی و درهم سامان داده اند. شیوه سختی، از آن رو که ساختاری نظام مند دارد، دلخواه تحلیلگران است. اما عضوهای قابی ساخته شده با این روش، میدان خمیدگی را که در پی رفتار ناکشسانی غیرخطی شده اند، خطی برآورد میکنند. برای برآمدن از این چالش، تحلیلگران یا عضو قابی را با چندین جزء شبکه بندی میکنند، و یا از عضو قابی ساخته شده به شیوه نرمی بهره میجویند. هر یک از این دو راهکار کاستیهایی دارند. در این مقاله، روشی برای ساخت عضو قابی به شیوه سختی پیشنهاد میشود که توانایی برآورد درست میدان خمیدگی را برپایه اندازه نرمی مقطعها دارد. با بهرهجویی از این عضو می توان از ساختار ساده روش سختی در تحلیل بهره جست. توانمندی این جزء با تحلیل بار افزون یک نمونه قابی نشان داده میشود.


کلیدواژه‌ها:

تحلیل بار افزون - جزء محدود ناکشسان قابی - روش سختی - قاب دو بعدی - مومسانی پیش رونده.


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


شوشتری, احمد و رضا خواجوی، ۱۳۸۹، تحلیل لرزه ای قاب های دو بعدی با جزء قابی ناکشسان دقیق بر پایه روش سختی، پنجمین کنگره ملی مهندسی عمران، مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (شوشتری, احمد و رضا خواجوی، ۱۳۸۹)
برای بار دوم به بعد: (شوشتری و خواجوی، ۱۳۸۹)