خرید آنلاین فایل{دانلود کتاب صوتی به نوبت}

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود کتاب صوتی به نوبت
دانلود کتاب صوتی به نوبت|50699509|xp

عنوان کتاب: به نوبت


نویسنده: لوئیجی پیراندلَو


مترجم: بهمن فرزانه


گوینده: میکائیل شهرستانی، مهرخ افضلی


فرمت فایل ها: mp3


تعداد فایل ها: 7


حجم کل فایل ها: 145 مگابایت


مدت زمان پخش: 2 ساعت و 50 دقیقه


زبان: فارسی


توضیحات:کتاب صوتی به نوبت The Turn اثر لوئیجی پیراندلو Luigi Pirandello نویسنده ایتالیایی و برنده جایزه نوبل ادبیات روایت فاجعه‌ای است ناشی از فقر و خطا.


آلتو جوانی نجیب‌زاده اما فقیر، عاشق دختر زیبایی به نام استلینا شده ، اما پدر پیر استلینا نمی‌خواهد دخترش بعد از ازدواج ـ همچون او ـ با فقر و مسکنت زندگی کند. بنابراین، با وجود اطلاع از عشق بین آلتو و استلینا ،در صدد است تا شوهر ثروتمندی برای دخترش پیدا کند و در این راه قصد دارد استلینا را به ازدواج پیرمرد ثروتمند 72 ساله ایکه البته چهار زن قبلی خود را هم روانه قبرستان کرده ، درآورد.


دلیل پدر برای چنین کار نامتعارفی این است که اگر دخترش با پیرمرد پولدار ازدواج کند با مرگ او که به زودی هم انتظار اتفاق افتادنش هست ، دخترش خوشبخت خواهد شد و حتی میتواند باجوان مورد علاقه ی خود آلتو هم ازدواج کند.


لوئیجی پیراندلو نمایشنامه نویس و قصه پرداز مشهور ایتالیایی همواره در آثارش به مرز میان واقعیت و خیال اشاره می کرد و نقاب چهره واقعی آدمی را عاملی برای درک نکردن حقیقت می دانست.


پیراندلو در آثار خود، به خصوص در متون نمایشی، افرادی را به نمایش درمی‌آورد که همواره گرفتار هوس و تمایلات متضاد خود هستند و میان واقعیت و خیال سرگردانند. تعدادی از آنها علیه نقاب هایی که جامعه برایشان به ضرورت ایجاد می‌کند با شجاعت قیام می کنند؛ تعدادی در طول زندگی نقابشان محو و چهره واقعی‌شان نمایان می‌شود و تعدادی دیگر این نقاب را می‌پذیرند و با آن زندگی می‌کنند، اما همه شخصیت‌های داستانی این نویسنده با زدن صورتک، واقعیت موجودشان را به طریقی انکار می‌کنند...

فروشگاه آنلاین محصولات فایلی


پشتیبانی خرید:


09332126947


nradownload@yahoo.com